aboutus

Foshan Bowson Shangdian Hotel Furniture Co.,Ltd

Foshan Bowson Shangdian Hotel Furniture Co.,Ltd Foshan Bowson Shangdian Hotel Furniture Co.,Ltd Foshan Bowson Shangdian Hotel Furniture Co.,Ltd Foshan Bowson Shangdian Hotel Furniture Co.,Ltd Foshan Bowson Shangdian Hotel Furniture Co.,Ltd
1 2 3 4 5
İş türü: Üretici
İhracatçı
Şirket ticaret
Ana Pazar: Güney Amerika
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Markalar: Shangdian
No. Çalışanları: 301~500
Yıllık satış: 10,000,000-13,000,000
Yıl kurulan: 2005
İhracat p.c: 80% - 90%
Hakkımızda
-01-
Giriş

Shangdian Otel Mobilya Co, Ltd saygın bir mobilya üreticisi Guangdong eyaletinin Foshan şehrinde bulunan. Biz otel mobilya üreticisi ile 50,000 metrekare atölye, 350 profesyonel çalışanlar ve w e birinci sınıf yeteneği tasarım, üretim ve pazarlama otel yatak odası mobilya ve yan aralıkları gibi kapılar, kanepeler, sandalyeler, lobi mobilya, restoran mobilya, ofis mobilyaları, dış mekan mobilyaları, vb. Yıllardır çin ilk 10 altın tedarikçileri otel mobilya endüstrisinde.

Shangdian şirket 17 yıl otel mobilya, eğlence mobilya servis deneyimi, yıllar boyunca, şirket takip etti 'önce kalite, müşteri ilk' kurumsal amacı, takip etmek için ISO 9001: 2000 ve 14001: 1996 Uluslararası Kalite Yönetim Sistemi bir çaba Shangdian yönetim modeli ve sanayi otel mobilya alanında öncü olmak için hazine.

Tasarım, seçim, kesme, işleme, boyama, ürün ambalajı, vb.'nin tüm yönlerinden bağımsız olarak, ISO kalite sertifikası ve pazar gereksinimleri, Üstün kalite, resonable ızgara, mükemmel hizmet.

Şu anda hazine Shangdian mobilya müşterilerinin çoğunluğu tarafından güven ve iyilik, Avrupa, Orta Doğu, Güneydoğu Asya ve diğer ülkelere ihraç, sürekli çabaları ile, şirket iyi bir üne kazanmak.

Kalite bizim kültürümüzdür, güveniniz ve mükemmel hizmetimiz nedeniyle saygın şirketinizle uzun vadeli ve dostça iş ilişkileri kurabileceğimizden eminiz.

-02-
Geçmiş

1994, Shangdian fabrika Longjiang kasabasında, Shunde ilçesi, Çin'in ilk mobilya kasabasında kuruldu.

1996'da "Shunde Mobilya Derneği" üyesi olarak çalıştı.

2004 yılında "Guangzhou Mobilya Endüstrisi Birliği" üyesi olarak "Kalite Kredi AAA dereceli İşletme" seçildi.

2005, Shangdian Mobilya Grubu kuruldu.

2008, Shangdian Mobilya Grubu Gaoming üretim üssü 350 çalışanı ile çalışmaya başladı ve üretim üssü olarak 50.000 metrekare işgal etti. Ve ISO9001 ve ISO14001Environment Sertifikasyon geçti.

2012, Shangdian Satış Merkezi Lecong, Çin'in en büyük mobilya pazarı center.With 3000 suqare metre showroom olan kuruldu.

2013 yılında Shangdian Mobilya Grubu, evde 60 şube ve büro, yurtdışında da 20 acentelik kurdu.

2014, Çin Marka Tavsiye Komitesi tarafından tanınan olmakla birlikte, Çin'in Otel Mobilyaları Ticari Markasının özel bir ödülünü kazanmak.

2015, "Çin'in İlk On Markalı Otel Mobilya Sanayii" ödülüne layık görüldü.

-03-
Hizmet

Açılış zamanı

Sabah 9: 00-18: 00 (Pazartesiden cumartesiye)

Avantaj Hizmetlerimiz

1. Sorularınız için güçlü bir satış ekibimiz var ve 24 Saat Online hizmet sunuyoruz.

2. Telefon / uygulama nedir / sohbet / Skype / Viber'da hızlı yanıt, bize projeler veya sorular gönderin, 24 saat içinde önerileri veya cevapları sağlayacağız.

3. Müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu özel mobilya tasarımında yardımcı olabilecek tasarım ekibimiz var. Referans için ücretsiz mağaza çizimi sağlayacağız.

4. Ürünler nakliye öncesi kontrol% 100 QC

5. Biz zengin deneyimli ve toplu üretim dikkat ve iyi kaliteli otel mobilyaları ürünleri dışarı çalışmak için.

6. Biz özel tasarımlar kabul Mobilya özellikle Otel Projeleri için: OEM, ODM, Boyut, Renk, Şekil, Baskı desen & Oyma desen, Çekmeceler vb.

7. Uluslararası sertifikalı ürünler: ISO9001, ISO4001, SGS, FSC, vb.

Satış sonrası servis

Yükleme ve sevkiyat düzenlemesi gibi lojistik konularda deneyimli zenginiz, size en ekonomik ve yüksek verimlilikte nakliye hizmeti sunabiliriz.

* Üçüncü parti fabrika denetimi, yüksek kalite ve ince işçilik garantisi.

-04-
Ekibimiz

Shangdian Hotel'in güçlü bir ekibi var.

Yöneticilerimiz müşterilere profesyonel tavsiyeler verebilen otel mobilya pazarında 10 yılı aşkın bir süredir çalışmaktadır. Ve mobilyaları düzeltmek için farklı ülkelere gönderilebilecek 350'den fazla profesyonel çalışanımız var. Kendi tasarımcımız var, bu nedenle çeşitli tasarım çözümleri sağlayabiliriz. Yeni otel / restoran işletiyorsanız veya mobilya yenileme işi yapıyorsanız, daha iyi seçim yapmış bulunmaktayız. Bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!

İletişim bilgileri