Ana sayfa

Foshan Bowson Shangdian Hotel Furniture Co.,Ltd

Şirket profili

Shangdian Hotel Furniture Co, Ltd saygın bir mobilya üreticisi Guangdong eyaletinin Foshan şehrinde bulunmaktadır. Biz 50.000 metrekarelik atölye, 350 profesyonel işçi ve w e otel mobilyası üreticisi , otel yatak odası mobilyaları ve kapı, kanepe, sandalye, lobi mobilya, restoran gibi kendi yan aralıklarında tasarım, üretim ve pazarlama birinci sınıf bir yeteneği var Mobilya, ofis mobilyaları, dış mekan mobilyaları, vb Çin'de Otel Mobilya Sanayi yıllardır ilk 10 Altın Tedarikçiler olmuştur.

Shangdian şirket yıllar içinde, otel mobilya, eğlence mobilya hizmetleri deneyimi 17 yıl vardır ISO 9001: 2000 ve 14001: 1996 Uluslararası Kalite Yönetim Sistemi takip etmek için bir çaba içinde 'kalite ilk, müşteri ilk' kurumsal amacı takip etti. Hazine Shangdian yönetim modeli ve sanayi otel mobilyaları alanında öncü olmak için.

Tasarım, seçme, kesme, işleme, boyama, ürün ambalajı vb. Her yönüyle önem taşımaksızın, ISO kalite belgesi ve piyasa gereksinimlerine tam uyum sağlamak için sıkı kalite denetimi ve dikkatli araştırma yapmalı, mükemmel kalite, resonable ızgara, mükemmel hizmet.

Müşterilerin çoğunluğu tarafından şu anda hazineden Shangdian mobilya, sürekli çaba ile Avrupa, Orta Doğu, Güneydoğu Asya ve diğer ülkelere ihraç edilen şirket iyi bir ünü kazanmak.

Kalite bizim kültürümüzdür, eminiz ve mükemmel hizmetimizden ötürü değerli şirketinizle uzun vadeli ve dostça bir iş ilişkisi kurabileceğimizden eminiz.

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız
1994, Shangdian fabrika Longjiang kasabasında, Shunde ilçesi, Çin'in ilk mobilya kasabasında kuruldu.

1996'da "Shunde Mobilya Derneği" üyesi olarak çalıştı.

2004 yılında "Guangzhou Mobilya Endüstrisi Birliği" üyesi olarak "Kalite Kredi AAA dereceli İşletme" seçildi.

2005, Shangdian Mobilya Grubu kuruldu.

2008, Shangdian Mobilya Grubu Gaoming üretim üssü 350 çalışanı ile çalışmaya başladı ve üretim üssü olarak 50.000 metrekare işgal etti. Ve ISO9001 ve ISO14001Environment Sertifikasyon geçti.

2012, Shangdian Satış Merkezi Lecong, Çin'in en büyük mobilya pazarı center.With 3000 suqare metre showroom olan kuruldu.

2013 yılında Shangdian Mobilya Grubu, evde 60 şube ve büro, yurtdışında da 20 acentelik kurdu.

2014, Çin Marka Tavsiye Komitesi tarafından tanınan olmakla birlikte, Çin'in Otel Mobilyaları Ticari Markasının özel bir ödülünü kazanmak.

2015, "Çin'in İlk On Markalı Otel Mobilya Sanayii" ödülüne layık görüldü.

Foshan Bowson Shangdian Hotel Furniture Co.,Ltd Foshan Bowson Shangdian Hotel Furniture Co.,Ltd Foshan Bowson Shangdian Hotel Furniture Co.,Ltd Foshan Bowson Shangdian Hotel Furniture Co.,Ltd Foshan Bowson Shangdian Hotel Furniture Co.,Ltd
1 2 3 4 5
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Güney Amerika

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

İş türü

Üretici

İhracatçı

Şirket ticaret

Markalar : Shangdian

No. Çalışanları : 301~500

Yıllık satış : 10,000,000-13,000,000

Yıl kurulan : 2005

İhracat p.c : 80% - 90%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

iyi kalite Lüks Otel Yatak Odası Mobilyası satış için iyi kalite Lüks Otel Yatak Odası Mobilyası satış için iyi kalite Lüks Otel Yatak Odası Mobilyası satış için iyi kalite Lüks Otel Yatak Odası Mobilyası satış için