aboutus
Üretim hattı

Shangdian Hotel Furniture Co, Ltd güzel bir "mobilya endüstrisi kasabasında" kuruldu --- Haziran 2000'de Lecong. Bu profesyonel mobilya satış iş birinde bir üretim, satış ve servis.

Otel mobilya üreticisi biz 50.000 'den fazla metrekarelik bir alanı kaplamaktadır, 350 profesyonel işçi, 200'den fazla kişi mobilya alanında en az 5 yıl çalışma tecrübesi var.

Şirket, 16 yıldan fazla otel mobilyaları, restoran mobilyaları, apartman mobilyaları, kulüp mobilyaları ve sabitleme mobilya servisi tecrübesine sahiptir. Yıllar geçtikçe, şirketin shangdian otel mobilya yönetim modeli ve sektör olma çabası içinde ISO9001: 2000 uluslararası kalite yönetim sistemi ve ISO14001: 1996 uluslararası kalite çevre yönetim sistemi standartlarını sürdürmek için "önce kalite, müşteri ilk" kurumsal izledi mobilya endüstrisinde öncü.

üretim atolyesi

Shangidna Hotel Furniture, geleneksel kültürel özeni modern bilim ve teknolojiyle birleştiriyor. Geçtiğimiz yıllarda, İtalya ve Almanya'dan yüksek verimli, yüksek hassasiyetli üretim ekipmanı yelpazesini tanıttık ve yönetim profesyonelleri, mobilya tasarımcıları ve üretim profesyonelleri de dahil olmak üzere geniş bir mobilya profesyonelleri ekibinin dikkatini çektik. Bu arada, metal, sanatsal ve ahşap mobilya ürünlerinin entegre üretimini mümkün kılmak için bilgisayarlı süreç yönetimi ile birlikte ileri üretim yönetimleri modu ve titiz kalite kontrol sistemi uyguluyoruz. Sağlam üretim kapasitemize ek olarak, üretim kalitesi ve mobilya kalitesi için de önemli bir garanti veriyoruz.

Makinelerimiz, clectron gibi, CNC kesim makinesini, ahşabı hazırlamaktan --- paneli kesmek --- ahşabı kesmek --- zıvana yapmak --- bantlama --- kaplama yapıştırma --- montaj --- boyama - - döşeme --- bitmiş ürün --- koruma --- paketleme. Hepsi firmamız tarafından yapılan bir üretim hattında.

Ekipman işlem akışı

Malzeme seç

Ormanların günlükleri 100-300 yıl, her yıl eylül ayından aralık ayına kadar (sonbahar ve kış) günlüğe giriyor.

Kalıplaşmış Kereste

Saf katı ahşap mobilya üretiminde kereste klişeleri yetersiz pişirme ve kötü plastikler için çok önemlidir, kavisli derecelerde ciddi hasarlar elde etmek kolaydır, tanelere paralel gerginliğin üzerine kaynar, basınç dayanımı azalır.

Kurutulmuş

1. Yapay Kurutma: Su buharı buharlaşma, odun kurutması yoluyla buharlı kereste kurutma haznesindeki conta.

2.Doğal kurutma: Bir yığına kenara yerleştirilmiş ahşap yerleştirilmiş havalandırmaların (plakalar, sadece veya kütüklerin) sınıflandırılması, yerden 60 cm etrafındaki kazık, orta boşluk bırakılarak, hava akımı, su alarak, ahşap yavaş yavaş kurur . Doğal kuruma belirli bir kuruma gereksinimine ulaşmak için genellikle yıllar veya aylar alır.

Polonya

Mobilya cilaları mobilyayı, pürüzsüz yüzeyleri, kaba ince zımpara kağıtlarına değirmeni 12'den geçecek şekilde yapmaktır, her biri iyice temiz taşlanarak bırakılan yol taşlama izleri üzerinde olmalıdır ve sonunda en ince zımpara kağıdı mobilya yüzeyini son derece pürüzsüz, El işlemi, mobilyaların elden ele aldığı önemli bir süreçtir.

Sprey boya

Doğal cila veya "dabao" cila kullanan ürünler. Korozyon önleyici, aside dayanıklı, alkali dirençli, neme dayanıklı yalıtım, yüksek sıcaklık dayanımı ve toprak direnci ve diğer fonksiyonlara sahip, sertliği, dayanıklılığı ve diğer önemli performans özellikleri bakımından sentetik kaplamaya sahip değillerdir. , "boya kralı" itibarı.

Adresimiz aşağıdaki gibidir:

Showroom Adres: No.5-8 Zhao Bir Mobilya Merkezi, Lecong Kasabası, Shunde Bölgesi, Foshan Şehri

(Louvre Sergi merkezinin karşısında);

Fabrika Adres: No.2, Zhaoming caddesi, Fuwan Şehri, Gaoming Bölgesi, Foshan Şehri, (Guangzhou yakınlarında);

OEM / ODM

OEM ve ODM Hizmeti, Shangdian'da temin edilebilir

A- OEM ve ODM yeteneği:

a:   Otel mobilyaları için 15 üretim hattı.

b. Profesyonel tasarım Ekip, teknik kalite kontrol ekibi, mobilya montaj ekibi, ileri teknoloji servis vermektedir.

c. Otel mobilyası alanında 17 yılı aşkın deneyim.

d. 50.000 metrekarelik atölye, 350 profesyonel işçi ile.

B- OEM ve ODM Kapsam:

a. CAD mağazası çizimi ile mobilya tasarımı.

b. Furnitrue ebat, malzeme, renk, logo.

C- Müşteri ihtiyaçlarının karşılanması:

a. Hiçbir tasarımınız yoksa, müşterinin otel veya dairenin çizimlerini sunması ve mobilyanın tercih ettiği stilini belirtmesi gerekir.

b. 3D tasarıma sahipseniz, müşteri ihtiyaçlarını malzeme, renk, mağaza çizimlerini teyit etmeli ve gerekirse bize diğer ayrıntıları sağlayın.

D-OEM ve ODM Zaman:

a. Örnek sipariş için genellikle her ayrıntıyı doğruladıktan yaklaşık 15 gün sonra gerekir.

b. Toplu üretim ihtiyacı için her ayrıntıyı teyit ettikten yaklaşık 35-40 gün sonra.

c. Kesin miktar, müşteriye nihai miktarına göre teyit edecektir.

Katar, Doha'daki Hioton Oteli için OEM ve ODM:

Ar-Ge

Araştırma ve Geliştirme :

1. Otel mobilyası pazarında 8 yıldan fazla deneyime sahip profesyonel tasarım ekibi.

2. Yeni nesil otel mobilyalarını araştıran ve geliştiren İtalyan tasarımcılar ile işbirliği yapmıştır.

İletişim bilgileri